Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1743874
  • Do końca roku: 171 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Podziękowania

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki,

Pragniemy Wam serdecznie podziękować za ten wspólnie spędzony rok szkolny 2023/2024.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że minął on nam na wspaniałej zabawie, którą mogliście obserwować poprzez zamieszczane na tej stronie i w zakładkach poszczególnych grup, zdjęciach.

Cieszymy się, że udało się przeżyć te wszystkie wesołe, wzruszające, ale i czasem trudne chwile.

Jesteśmy tutaj po to, by się wspierać, pomagać sobie, prowadzić dialog, a to wszystko dla dobra naszych najukochańszych pociech.

Jesteśmy wdzięczni za wspólny front w działaniu na rzecz wychowania, edukacji i opieki nad naszymi wychowankami i doceniamy wkład, jaki mają rodzice w życie naszego przedszkola.

Czujemy ogromna dumę, gdy patrzymy jak nasi podopieczni rozwijają skrzydła, ucząc się nowych rzeczy, zdobywając nowe wiadomości i sprawności, a finalnie - jak opuszczają nasze mury wyposażeni w podstawowe jak i nader wyjątkowe umiejętności, które z pewnością ułatwią im start na nowym etapie edukacji.

Dziękujemy, że z nami byliście i mamy nadzieję, że od września nadal będziecie :) Niezależnie, czy fizycznie w naszych salach, czy mentalnie w swoich myślach czy sercach.

Życzymy udanego i jakże zasłużonego wypoczynku w te wakacje. Mamy nadzieję, że wrócicie do nas z naładowanymi bateryjkami, byśmy nadal mogli odkrywać wspólnie świat i nie zatrzymywać się w tym działaniu, ani na chwilę!

Dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy MP4