Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1743880
  • Do końca roku: 171 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Festyn Rodzinny, 13.06.24 r.

W czwartek, 13 czerwca, po kilkuletniej przerwie, w naszym przedszkolu ponownie odbył się Festyn Rodzinny, który został zorganizowany w nawiązaniu do minionego Dnia Matki, Dnia Dziecka i zbliżającego się Dnia Ojca.

Wszyscy pracownicy przedszkola od dłuższego czasu dokładali wszelkich starań aby zorganizować wydarzenie na miarę tych najbardziej prestiżowych. Przedszkolny ogród mienił się kolorami i na to szczególne popołudnie zamienił się w prawdziwą salę zabaw.

Festyn rozpoczął się od części artystycznej, w której przedszkolaki zaprezentowały grupowe występny, na których śpiewały i tańczyły dla swoich rodziców.

W dalszej części programu mieliśmy okazję wziąć udział w wyjątkowym koncercie naszego gościa specjalnego - duetu Roko i Colino, który nie tylko porwał swoja muzyką do tańca, ale i do wspólnych zabaw prowadzonych przez wokalistkę.

Po koncercie, nadszedł czas na gry i zabawy sportowe, które przygotowały i prowadziły nasze wspaniałe nauczycielki, zabawy taneczne z Myszką Minnie  oraz rozmaite atrakcje: dmuchany zamek, zaplatanie warkoczyków, tatuaże, balonowe stworki, Galeria Sztuki Dziecięcej i wyjatkowe Lizaki z Niespodzianką.

Tego dnia, odbyło się także spotkanie autorskie z naszą nauczycielką, która jest także autorką wierszy i opowiadań dla dzieci, panią Moniką Czoik-Nowicką. W trakcie spotkania, uczestnicy mogli wysłuchać wierszy autorki z jej najnowszego tomiku, stworzyć wyjątkowe rysunki, otrzymać książeczkę z autografem i poznać osobiście członków duetu Roko i Colino.

Dzięki zaangażowaniu naszych pań kucharek, w przedszkolnej cukierni można było spróbować fenomenalnych ciast i babeczek. Na głodnych zaś czekały: tradycyjna grochówka i chleb z tustym.

Niezawodne okazały się także nasze panie pomoce, które przygotowały śledziki i sałatki owocowe. Nie zabrakło także orzeźwiającej lemoniady i standardowych napojów jak kawa czy herbata.

Radość zebranych gości sprawiła, że na pochmurnym wcześniej niebie, pojawiło się słońce i zabawie nie było końca.

Całe przedsięwzięcie nie odbyłoby się także, bez naszych szlachetnych sponsorów: Sklep Internetiwy Kids Planet www.e-kidsplanet.com, Masterkid, Muzeum PRL-u, Piekarnia "Jakubiec" i wszystkich Szanownych Rodziców, którzy tak hojnie nas wsparli, a którym serdecznie za to wsparcie dziękujemy.